menu
zavřít

Začal veletrh Regiontour 2017. Primátor křtil knihu fotografií

19. 1. 2017

Aktuality

0

Zlín - Dnes, ve čtvrtek 19. ledna, začal jeden z největších veletrhů cestovního ruchu u nás. Na letošní Regiontour by mělo zavítat více než třicet tisíc návštěvníků...

img-20170119-105919.jpg

Zlín - Dnes, ve čtvrtek 19. ledna, začal jeden z největších veletrhů cestovního ruchu u nás. Na letošní Regiontour by mělo zavítat více než třicet tisíc návštěvníků. Veletrhu se účastní převážně lidé, kteří v cestovním ruchu pracují a potřebují poznat nové destinace a navázat nové kontakty. V areálu, kde se prezentuje Zlínský kraj, nechybí ani pracovníci oddělení cestovního ruchu a informací zlínské radnice. Hned první den veletrhu přišlo i na slavnostní událost. Primátor Zlína Miroslav Adámek, pokřtil novou fotografickou knihu Zlín, autora Libora Sváčka. Hned první den se u stánku Zlínského kraje zastavila také ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. Veletrh potrvá až do neděle. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru