Česky

Česky

English

menu
zavřít

Začalo blokové čištění ulic. Neukáznění řidiči jej komplikují i letos

4. 4. 2017

Aktuality

25

Zlín - Zmar. Takový pocit musí někdy zažívat pracovníci Technických služeb Zlín, když mají provádět jarní blokové čištění ulic. Ačkoli je blokové čištění pravidelnou jarní akcí...

img-5711.jpg

Zlín - Zmar. Takový pocit musí někdy zažívat pracovníci Technických služeb Zlín, když mají provádět jarní blokové čištění ulic. Ačkoli je blokové čištění pravidelnou jarní akcí, o které magistrát informuje prostřednictvím mnoha informačních kanálů, řidiči tyto pokyny ignorují.  

„O termínech blokového čištění jsme informovali s předstihem prostřednictvím Magazínu Zlín, využili jsme webu města i technických služeb a s týdenním předstihem bylo osazeno dopravní značení, přesto někteří řidiči zónu zákazu stání opět nerespektovali,“ mrzí Jakuba Černocha, ředitele Technických služeb Zlín.

Čištění bylo zahájeno dnes na ulici Hradská, kde zametací stroje vyčistily komunikaci, parkovací místa i chodníky od zbytků posypu, prachu, listí a dalších nečistot. Pro urychlení prací byly nasazeny tři zametací stroje. Omezení provozu na komunikaci tak mohlo skončit ještě před plánovanou osmou hodinou.

„V ulici, kde se denně pohybují stovky školáků a v těsné blízkosti sportoviště, je snížení prašnosti obzvláště důležité. Parkující vozy ale bohužel zkomplikovaly dokonalé vyčištění Hradské,“ uvedl Jakub Černoch.

Bloková čištění budou pokračovat v plánovaných termínech, které je možné nalézt na www.tszlin.cz, spolu s mapovými podklady s vyznačením každé dotčené ulice.

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru