Česky

Česky

English

menu
zavřít

Začíná letní část soutěže Rozkvetlé město 2020

12. 6. 2020

Aktuality

14

Zlín – Soutěž o nejkrásnější zahradu či balkonovou výsadbu Rozkvetlé město 2020 vstupuje do své letní části.

Fotografie autor: Václav Kovalčík

Zlín – Soutěž o nejkrásnější zahradu či balkonovou výsadbu Rozkvetlé město 2020 vstupuje do své letní části. Obyvatelé Zlína, kteří by se soutěže rádi zúčastnili, mají na výběr z několika kategorií:

1. a      předzahrádky bytových domů,

2. b      předzahrádky rodinných domů,

3.         květinová výzdoba oken a balkonů obytných domů,

4.         úprava okolí baťovských domků.

Uzávěrka přihlášek je 10. července 2020 a hned poté bude přihlášené výsadby objíždět a posuzovat odborná komise. Ta o těch nejlepších rozhodne na základně škály hodnotících kritérií – od kompozice výsadby a harmonie barev rostlin, až po jejich vitalitu a vhodné umístění. Komise bude při hodnocení také zohledňovat přínos pro ostatní obyvatele města, tedy viditelnost zahrádky z komunikace.

Majitelé těch nejkrásnějších výsadeb budou odměněni, ale stejně jako v posledních ročnících, se na malý dárek mohou těšit všichni soutěžící. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne ve čtvrtek 10. září 2020 na zlínské radnici.

Vyplněný kupon – přihlášku přijímá Odbor městské zeleně Magistrátu města Zlína na adrese Zarámí 4421, 761 40 Zlín. Popřípadě je na přihlášky určena poštovní schránka umístěná před vchodem do budovy magistrátu na Zarámí. Přihlášku lze zaslat i na e-mailovou adresu kristynakralova@zlin.eu, prostřednictvím webu www.zlin.eu, eventuálně telefonicky na čísle 577 630 363.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru