Česky

Česky

English

menu
zavřít

Začíná soutěž Rozkvetlé město 2017

21. 3. 2017

Aktuality

9

Zlín – Město Zlín vyhlašuje další ročník soutěže Rozkvetlé město. Do její jarní části s názvem Jaro v zahradě se může přihlásit každý obyvatel města, který pečuje o květinovou výzdobu své předzahrádky, okna či balkónu.

rozkvetle-mesto.jpg

Zlín – Město Zlín vyhlašuje další ročník soutěže Rozkvetlé město. Do její jarní části s názvem Jaro v zahradě se může přihlásit každý obyvatel města, který pečuje o květinovou výzdobu své předzahrádky, okna či balkónu. Snahu místních občanů o zkrášlování městského prostředí vyhlašovatel ocení u všech soutěžících, ty nejlepší výzdoby pak vyhodnotí odborná komise.

„Všichni účastníci soutěže Rozkvetlé město 2017 obdrží věcný dar, ale úsilí prvních třech výherců bude oceněno i finanční odměnou. Nejzdařilejší květinové výzdoby bude naše komise posuzovat v druhé polovině dubna. Zohlední především kompoziční uspořádání, vhodnost výsadby, harmonie barev a celkový dojem," vysvětlila koordinátorka soutěže Kristýna Králová.

Přihlášky je třeba zaslat nejpozději do 13. dubna 2017 jedním z uvedených způsobů:

Přijetí elektronické přihlášky bude odesílateli automaticky potvrzeno.

Soutěž Rozkvetlé město 2017 pořádá Odbor městské zeleně Magistrátu města Zlína

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru