Česky

Česky

English

menu
zavřít

Začíná výuka první pomoci v parku

31. 8. 2017

Aktuality

9

Zlín – Dobrovolníci z Českého červeného kříže Zlín pořádají výuku první pomoci pod širým nebem.

Výuka první pomoci

Zlín – Dobrovolníci z Českého červeného kříže Zlín pořádají výuku první pomoci pod širým nebem. První z osmi lekcí praktických ukázek pro veřejnost se uskuteční v parku Komenského ve čtvrtek 31. srpna, další pak v měsících září a říjnu.

Je to jedinečná možnost, jak mohou lidé příjemnou procházku parkem spojit s něčím užitečným a důležitým. Konec konců i při procházce se může stát někomu blízkému a milovanému úraz,“ uvedla Michaela Zygarová z Oblastního spolku Českého červeného kříže ve Zlíně.

Každá komentovaná lekce první pomoci začíná v 16:30 hodin a trvá zhruba hodinu. Po skončení každé lekce si mohou účastníci sami pomoc vyzkoušet.

Termíny a témata jsou následující: 31. srpna Dusící se miminko, 7. září Dědečka bolí na hrudi, 14. září Syn spadl se stromu, nehýbe se, 21. září Maminka se řízla, 27. září Babička je zvláštní, 5. října Třese sebou, má nějaký záchvat, 11. října Dcera se bouchla do hlavy a 19. října Autohavárie.

Všechny ukázky se uskuteční v altánu parku Komenského, pouze poslední s tématem Havárie zdravotníci předvedou v sadu Svobody.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru