Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zahájení svozu bioodpadu

23. 3. 2021

Aktuality

22

Zlín - V příštím týdnu od 29. 3. 2021 bude zahájen svoz bioodpadu v hnědých nádobách od rodinných domů. Tento střídavý svoz - lichý týden hnědá nádoba a sudý týden nádoba se směsným odpadem...

bioodpad.jpg

Zlín - V příštím týdnu od 29. 3. 2021 bude zahájen svoz bioodpadu v hnědých nádobách od rodinných domů. Tento střídavý svoz - lichý týden hnědá nádoba a sudý týden nádoba se směsným odpadem, bude ve vybraných lokalitách probíhat až do konce listopadu. Na území města jsou rozmístěny také veřejné nádoby na bioodpad, které budou sváženy ve 2 týdenním intervalu od začátku dubna až do konce listopadu.

Do hnědých nádob patří především rostlinný odpad z kuchyní (zbytky ovoce a zeleniny, kořenové baly, nakrácené větvičky, tráva…).

Žádáme občany, aby odpad do hnědých nádob vkládali volně ložený, bez igelitových nebo papírových sáčků, aby mohlo proběhnout jejich bezproblémové zpracování na kompostárně v areálu skládky Suchý důl.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru