Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zahraniční studenti poznávají Zlín. Byli přijati i na radnici

19. 2. 2019

Aktuality

10

Zlín - V rámci studentského výměnného pobytu Erasmus dorazilo do Zlína několik desítek studentů a pedagogů ze zahraničních vysokých škol...

img-20190218-162833.jpg

Zlín - V rámci studentského výměnného pobytu Erasmus dorazilo do Zlína několik desítek studentů a pedagogů ze zahraničních vysokých škol. Jedná se především o zástupce škol z Itálie, Španělska, Rumunska či Turecka. Kromě studentských povinností je čekalo také přijetí na zlínské radnici.

„Byla bych moc ráda, kdyby tito studenti načerpali ve Zlíně pozitivní energii a inspiraci pro své budoucí kariéry a třeba se k nám někdy v budoucnu vrátili i jako turisté,“ řekla Kateřina Francová, náměstkyně primátora pro oblast školství, která studentům krátce představila město Zlín včetně jeho významných rodáků a obyvatel. Program Erasmus je program Evropské unie podporující zahraniční mobilitu vysokoškolských studentů a pedagogů a spolupráci ve vysokoškolském vzdělávání v Evropě.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru