menu
zavřít

Zářijová výzva Do práce na kole 2022 už začala. Lze se však ještě registrovat

13. 9. 2022

Aktuality

66

Zářijové výzva Do práce na kole probíhá na podporu Evropského týdne mobility od 12. do 25. 9. 2022. Registrovat se lze ještě až do půlnoci 14. září.  Zářijová výzva chce po létě připomenout, že pěší a cyklodoprava je normální součástí dopravy.

Zlín - Zaregistrujte se a zkuste se po městě pohybovat aktivně, udržitelně, bezmotorově, zkrátka na vlastní pohon. Registrace je prodloužena do 14.9.2022 do 23:59 hodin na www.dopracenakole.cz

Koordinátorka DPNK 2022 Jana Vybíralová zve ostatní: "Podpořte s námi témata městské cyklistiky, udržitelné dopravy a bezpečného veřejného prostoru pro všechny. Letos je startovné 100 Kč a přispět můžete hlavnímu organizátorovi i více. Za každé startovné Vám pošle hlavní organizátor Auto*Mat z.s., Praha  potvrzení o daru a jako poděkování také slevu 100 Kč na nákup čehokoli z jejich benefičního e-shopu. I když se platí neoblíbené startovné, tak to příznivce alternativní dopravy ve Zlíně neodradilo a v počtu přihlášených účastníků a účastnic je Zlín na 3. místě za Prahou a Brnem. Je to velké překvapení a všem děkujeme ! "

Cestu do práce cyklistům a koloběžkářům zpříjemní v září dvě snídaně zdarma. Ve Zlíně snídani zdarma připravuje iniciativa CykloZlín na úterý 20. září od 5.00 do 8.30 na odpočívadle u cyklopodjezdu na Čepkově. Od Města Zlína dostanou přítomní účastníci drobné propagační předměty, za které děkujeme.  V Otrokovicích je snídaně 21. září od 5.30 do 8.00 na tradičním místě u odpočívadla před Trávníky. Snídani chystá Město Otrokovice a Otrokolo.

Vylosovaní vítězové Zářijové výzvy získají kromě jiných výhod startovné zdarma pro sebe i celý tým pro příští ročník hlavní květnové soutěže Do práce na kole 2023

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru