Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zasedání zastupitelstva budou doprovázet mimořádná opatření

20. 10. 2020

Aktuality

9

Zlín – Za přísných hygienických opatření se bude ve čtvrtek 22. 10. 2020 konat v obřadní síni zlínské radnice zasedání Zastupitelstva města Zlína. Magistrát vyzývá občany, aby namísto své osobní účasti využili pro sledování zasedání zastupitelstva online vysílání.

Zlín – Za přísných hygienických opatření se bude ve čtvrtek 22. 10. 2020 konat v obřadní síni zlínské radnice zasedání Zastupitelstva města Zlína. Magistrát vyzývá občany, aby místo své osobní účasti využili pro sledování zasedání zastupitelstva online vysílání.

Usnesení vlády ČR zakazuje s účinností od 14. října 2020 do 3. listopadu 2020 konat hromadné akce ve vnitřních i vnějších prostorech ve vyšším počtu než šest osob. Tento zákaz se však nevztahuje na zasedání zastupitelstev. Nutností je pak zajištění dodržování preventivních hygienických opatření, jako je nošení roušek, dodržování dvoumetrových rozestupů veřejnosti a zajištění míst k sezení, na kterém se účastník zastupitelstva musí převážně zdržovat.

„Vzhledem k aktuální pandemické situaci doporučujeme občanům, kteří se chtějí zastupitelstva zúčastnit, aby raději využili pro sledování online přenos ze zasedání. Ten bude jako vždy ke shlédnutí na webových stránkách města,“ sdělil primátor Jiří Korec.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru