Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zasedání zastupitelstva města proběhne opět v prostorách radnice

16. 6. 2020

Aktuality

16

Zlín - Zasedání Zastupitelstva města Zlína s pořadovým číslem 12 se uskuteční ve čtvrtek 18. 6. 2020 od 09:00 hodin opět v prostorách obřadní síně zlínské radnice.

radnice.jpg

Zlín -  ZasedáníZastupitelstva města Zlína s pořadovým číslem 12 se uskuteční ve čtvrtek 18. 6. 2020 od 09:00 hodin opět v prostorách obřadní síně zlínské radnice.

Zasedání zastupitelstva se může konat opět v tradičních prostorách na základě stanoviska Ministerstva vnitra České republiky ze dne 15. 6. 2020, které ruší nutné dodržování dvoumetrových odstupů účastníků a zajištění dezinfekčních prostředků. Přesto se na jednání zastupitelstva vztahuje specifická povinnost pro osoby účastnící se zasedání užít ochranu dýchacích cest (roušku), jestliže se jednání koná ve vnitřních prostorech budov (bez ohledu na odstup účastníků),přičemž povinnost zajistit ochranu dýchacích cest má každý účastník zasedání sám.

Poslední zasedání zastupitelstva se mimořádně konalo z důvodu zpřísněných hygienických opatření v prostorách Kongresového centra Zlín, když bylo dle pokynů Ministerstva vnitra ČR k jednání zastupitelstev obcí a krajů uloženo pro všechny účastníky použití ochranných prostředků dýchacích cest a dále dodržování odstupů nejméně 2 metry, což nebylo možné v prostorách radnice zajistit.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru