Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zasedl Krizový štáb města Zlína

12. 2. 2021

Aktuality

18

Zlín - Vzhledem k očekávanému ukončení nouzového stavu, které má nastat od pondělí 15. 2. 2021, zasedl v pátek Krizový štáb města Zlína.

Zlín - Vzhledem k očekávanému ukončení nouzového stavu, které má nastat od pondělí 15. 2. 2021, zasedl v pátek Krizový štáb města Zlína.

Pokud nebude prodloužen nouzový stav, předpokládá se, že Ministerstvo zdravotnictví vydá nařízení mimořádného opatření, které bude specifikovat případná omezení navazující na nouzový stav.

„Ať už budou hygienická opatření jakákoliv, žádám občany, aby dodržovali nastavená hygienická opaření, tedy nosili roušky, dodržovali rozestupy, dezinfikovali si ruce a v místech, kde se shlukuje větší počet osob, nosili respirátory. Na jednotlivá aktuální opatření budeme operativně v rámci Bezpečnostní rady města Zlína reagovat,“ sdělil primátor Jiří Korec.

Magistrát města Zlína bude mít i nadále omezený provoz. Úřední hodiny budou pro veřejnost ve dnech pondělí a středa v časech 9 – 11 hodin a 14 – 17 hodin. Mimo úřední hodiny budou budovy MMZ veřejnosti uzavřeny. K osobnímu kontaktu s klienty bude docházet v nutných případech, přednost má písemná, elektronická či telefonická komunikace a pouze v rámci stanovených úředních hodin. MHD bude i nadále jezdit podle letního jízdního řádu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru