menu
zavřít

Zastávka Náměstí Míru se jen na dva dny vrátí na původní stanoviště

15. 11. 2022

Aktuality

404

Zlín - Z důvodu opravy vozovky ve vyhrazeném jízdním pruhu pro MHD na třídě Tomáše Bati v místě současné provizorní zastávky Náměstí Míru bude tato zastávka ve dnech 17. a 18. listopadu přesunuta na původní stanoviště na okraji nového tržiště Pod Kaštany.

Poté se však ještě asi na tři týdny vrátí do nynějšího provizorního umístění.

Dopravní společnost Zlín – Otrokovice reaguje na postup prací při rekonstrukci zlínského tržiště Pod Kaštany i naplánovanou opravu vyhrazeného jízdního pruhu pro MHD v místě současného provizorního umístění zastávky Náměstí Míru v blízkosti veřejných WC. Právě z důvodu opravy silnice bude zastávka ve čtvrtek 17. a v pátek 18. listopadu jen na dva dny přesunuta na své původní místo na okraji rekonstruovaného tržiště Pod Kaštany. Cestujícím už bude částečně umožněn do těchto míst přístup, přestože stavba ještě není zkolaudována.

„Na toto krátkodobé dvoudenní přemístění zastávky ještě nebudeme přesouvat automat na jízdenky ani elektronický informační panel, na svém současném místě zůstane stát i prodejní stánek,“ upozornil vedoucí dispečer DSZO Jan Tesař. Na uvedené dva dny se přesune jen zastávkový označník s jízdními řády. „Jízdenkový automat na dočasně zrušeném stanovišti zastávky bude plně funkční a na digitálním panelu bude pro cestující informace o přesunu zastávky,“ dodal Tesař.

Od soboty 19. listopadu bude zastávka Náměstí Míru znovu na svém provizorním stanovišti v blízkosti veřejných WC, a to pravděpodobně až do 10. prosince, kdy se plánuje plné otevření prostoru nového tržiště Pod Kaštany.

Zastávka MHD Náměstí Míru funguje na provizorním stanovišti od 16. října 2021.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru