Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zastávka Náměstí Míru se vrátí na původní stanoviště

8. 12. 2022

Aktuality

418

Zlín - Zastávka MHD Náměstí Míru se od úterý 13. prosince 2022 vrátí z dosavadního provizorního stanoviště u veřejných záchodů na tř. Tomáše Bati na své původní místo v blízkosti tržiště Pod Kaštany.

Cestující budou mít k dispozici zvětšený krytý přístřešek, architektonicky sladěný s okolním rekonstruovaným prostorem.

Rekonstruovaný prostor tržiště Pod Kaštany již bude otevřen veřejnosti, a proto se na své původní místo vrátí od úterý 13. prosince i hojně využívaná přestupní zastávka MHD Náměstí Míru. Ta byla z důvodu stavebních prací posunuta na dobu téměř 14 uplynulých měsíců na třídě Tomáše Bati do blízkosti objektu s veřejnými záchody.

„Zastávka Náměstí Míru bude v provozu na svém původním stanovišti hned od rána 13. prosince. Cestující budou mít k dispozici také panel s papírovými jízdními řády. Během prvního dne naši montéři přesunou na původní stanoviště také automat na jízdenky a možná s jednodenním nebo dvoudenním odstupem rovněž digitální panel, který zobrazuje online nejbližší spoje,“ upřesnil vedoucí dispečer Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Jan Tesař.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru