Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zastávka Školní se od soboty dočasně posune o 200 metrů

25. 5. 2017

Aktuality

10

Zlín - Zastávka MHD Školní se od soboty 27. května 2017 přesune dočasně před budovu Kongresového centra. Důvodem je rekonstrukce zastávkového jízdního pruhu...

Zastávka Školní má fungovat na provizorním stanovišti před budovou Kongresového centra do 7. srpna letošního roku.jpg

Zlín - Zastávka MHD Školní se od soboty 27. května 2017 přesune dočasně před budovu Kongresového centra. Důvodem je rekonstrukce zastávkového jízdního pruhu, nástupiště i přístřešku za účelem jejich budoucího přímého začlenění do prostoru před novou budovou Univerzity Tomáše Bati. Provoz na dočasném stanovišti zastávky Školní v odbočovacím jízdním pruhu Štefánikovy ulice u budovy Kongresového centra bude zahájen v sobotu 27. května ve 4 hodiny ráno. 

„Dopravní společnost Zlín – Otrokovice vychází vstříc potřebám stavby a snaží se i v těchto složitých podmínkách zachovat pro cestující fungování zastávky, která patří v centru města mezi nejzatíženější. Přesuneme na dočasné stanoviště také všechny jízdní řády, jízdenkový automat a elektronický informační panel,“ řekl ředitel DSZO Josef Kocháň. Dočasné stanoviště je vzdáleno od původní zastávky asi 200 metrů.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru