Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zastupitelé hlasovali o platbách sociálním službám. Město tak může finance uvolnit

30. 4. 2020

Aktuality

7

Zlín – I přes komplikace způsobené nouzovým stavem, kdy nemohlo v březnu zasedat zlínské zastupitelstvo, nejsou ohroženy platby sociálním službám. Zlínští zastupitelé se v poslední dubnový den sešli mimořádně v Kongresovém centru, aby mohli o těchto důležitých bodech hlasovat.

img-2522.jpg

Zlín – I přes komplikace způsobené nouzovým stavem, kdy nemohlo v březnu zasedat zlínské zastupitelstvo, nejsou ohroženy platby sociálním službám. Zlínští zastupitelé se v poslední dubnový den sešli mimořádně v Kongresovém centru, aby mohli o těchto důležitých bodech hlasovat.

„Již v předstihu jsme upravili vnitřní postupy města tak, aby mohlo být financování zajištěno navzdory omezením v nouzovém stavu. Veškerá související administrativa byla připravena již dříve a nyní tak můžeme během několika dnů uvolnit potřebné finance,“ ubezpečil provozovatele sociálních služeb náměstek primátora Aleš Dufek, do jehož kompetencí sociální služby spadají.

Domovy pro seniory, zařízení pro hendikepované, azylové domy, charity a spolky či Český červený kříž, ti všichni a řada dalších mohou očekávat potřebné finance na svých účtech již v nejbližších dnech.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru