Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zatopená cyklostezka. Našla si více než 22 tisíc čtenářů

4. 5. 2017

Aktuality

5

Zlín – Pouze pár desítek hodin stačilo k tomu, aby si na webu www.zlin.eu přečetlo článek věnovaný zatopené cyklostezce v Malenovicích přes 22 tisíc lidí. Tímto počtem vytvořili...

Zatopená cyklostezka čtenáře zaujala

Zlín – Pouze pár desítek hodin stačilo k tomu, aby si na webu www.zlin.eu přečetlo článek věnovaný zatopené cyklostezce v Malenovicích přes 22 tisíc lidí. Tímto počtem vytvořili rekord v počtu shlédnutí jednoho příspěvku v rubrice Aktuálně na tomto městském portále.

Text byl zveřejněn v pátek 28. dubna na podnět Městské policie Zlín, která krátce před tím z bezpečnostních důvodů cyklostezku uzavřela. „Je jen dobře, že se lidé při neobvyklých nebo krizových situacích zajímají o to co se děje. V zájmu nás, co tyto události řešíme, je, aby lidé měli co nejvíce informací v co nejkratším čase,“ sdělil Milan Kladníček, ředitel Městské policie Zlín.

Město Zlín se už několik let snaží propagovat svůj web jako místo, kde lidé mohou nalézt při výjimečných situacích maximum informací. Jak o charakteru události, tak o opatřeních, která jsou aktuálně prováděna. „I poslední událost kolem cyklostezky potvrzuje, že pro veřejnost je městský web jedním z důležitých zdrojů, na které se při výjimečných událostech obrací. Což rozhodně vítáme,“ konstatoval primátor Miroslav Adámek.

„Rekordní“ text, i doplňující tiskovou zprávu, naleznete na http://www.zlin.eu/aktualizovano-pozor-cyklostezka-v-malenovicich-i-otrokovicich-je-pod-vodou-plati-zakaz-vstupu-aktuality-3612.html, a http://www.zlin.eu/cyklostezka-je-opet-otevrena-aktuality-3616.html.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru