Česky

Česky

English

menu
zavřít

Závod triatlonistů omezí dopravu v ulicích Hradská, Růmy a náměstí TGM

9. 5. 2024

Aktuality

480

Zlín - Od pátku 10. do neděle 12. května se významně změní doprava v ulicích Hradská, Růmy a náměstí T.G. Masaryka. Důvodem je závod Supersprint Triatlon Zlín 2024, který zasáhne také do provozu MHD mezi ulicí Hradská a Kudlovem. Autobusy linky číslo 32 pojedou na Kudlov po objízdné trase přes Lesní hřbitov.

 

Kde a co všechno se změní

Hradská
Uzavřena pro veškerý provoz včetně zákazu zastavení od pátku 10. května (18 hod.) do neděle 12. května (16).

Růmy
Zákaz zastavení a stání od soboty 11. května (8) do neděle 12. května (18).
Zákaz vjezdu v sobotu 11. května (10 – 18), v neděli 12. května (8 – 14).

nám. T.G. Masaryka mezi ulicemi Hradská a Růmy
Zákaz zastavení od soboty 11. května (8) do neděle 12. května (18)
Zákaz vjezdu v sobotu 11. května (10 – 18), v neděli 12. května (8 – 14).

 

Jak to bude s MHD

Autobusové linky č. 32 budou jezdit v době uzavírky Hradské ulice na Kudlov jako linka 32X ze zastávky Školní v centru Zlína přes zastávky Náměstí Míru, Náměstí Práce, U Majáku, Lesní hřbitov, Filmové ateliéry, Filmové ateliéry-točna, Kudlov-tiskárna, Kudlov-U Pomníku padlých, Kudlov-točna, Kudlov-U Pomníku padlých, Kudlov-Výhledy, Kudlov-střed. Za touto zastávkou se autobus otočí a bude se vracet zpátky přes zastávky Kudlov-U Pomníku padlých, Kudlov-tiskárna a dál směrem na Filmové ateliéry, Lesní hřbitov a po Březnické ulici do Zlína.

„Zastávky Hradská a Kudlov-dolní konec zůstanou v době výluky bez obsluhy. Zastávky Kudlov-Výhledy a Kudlov-střed budou sloužit pro nástup i výstup pouze ve směru jízdy z kopce dolů. Přestup cestujících mezi směry bude zajištěn v zastávce Kudlov-U Pomníku padlých,“ upozornil vedoucí dispečer Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Jan Tesař s tím, že autobus, který přijede na Kudlov z města, nebude zajíždět do vnitřního Kudlova, ale od Pomníku padlých pojede přímo na točnu. Autobus, který pojede z točny, pak projede celým Kudlovem a vysadí cestující z města a nabere ty, kteří budou mířit do města.

 

V příloze trasa závodu a výlukové linky 32X

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru