Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zelené plachtové stánky si zájemci rychle rozebrali

23. 3. 2017

Aktuality

8

Zlín – Prodáno. Všech 65 původních zelených plachtových stánků, které byly v posledních letech neodmyslitelnou součástí jarmarků na náměstí Míru, si rozebrali zájemci.

Tyto stánky už budou sloužit jinde. Město si pořídilo vhodnější

Zlín – Prodáno. Všech 65 původních zelených plachtových stánků, které byly v posledních letech neodmyslitelnou součástí jarmarků na náměstí Míru, si rozebrali zájemci. Město Zlín jejich prodejem utržilo částku 130 tisíc korun.

Zájem o stánky byl obrovský. „Kdybychom jich nabízeli dvojnásobný počet, i tak bychom prodali všechny,“ konstatovala radní Jana Bazelová.

Město už plachtové stánky nepotřebovalo, v minulém roce totiž pořídilo 80 kusů jiných s dřevěnou střechou. „Původní jsme nabízeli za dva tisíce korun včetně DPH za kus,“ doplnila Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací magistrátu.

O původní plachtové stánky se přihlásilo 19 zájemců. Vybráni byli čtyři, kteří hodlali odkoupit nejvyšší množství. Do Hustopečí tak putuje 25 stánků, do Liptálu 20, do Halenkova15 ado Lukova 5 – Lukovští sice žádali o dvojnásobný počet stánků, ten už však nebyl k dispozici.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru