Česky

Česky

English

menu
zavřít

Živý Zlín hledá pouliční muzikanty i talentované sousedy

12. 2. 2020

Aktuality

17

Zlín – Projekt Živý Zlín za pár týdnů naplno vstoupí do své sedmé sezóny.

zivy-zlin.jpg

Zlín – Projekt Živý Zlín za pár týdnů naplno vstoupí do své sedmé sezóny. Letos nabídne opět koncerty začínajících pouličních muzikantů a kapel v parku Komenského a také oblíbený festival Sousedské besedování. Do akcí se může zapojit široká veřejnost. Právě teď se mohou hlásit zájemci, kteří by rádi byli aktivní součástí Živého Zlína.

Květnové Sousedské besedování je festivalem místních komunit, kam mohou dorazit kreativci a nadšenci z různých oborů činnosti. Pro svou prezentaci tam najdou prostor sběratelé, umělci i pokračovatelů řemeslných tradic, jakož i domácí kuchaři, kutilové nebo ženy šikovné na ruční práce.

Pokud se někdo chce podělit o sbírku deskových her, o své domácí pochoutky, nebo by ho bavilo naučit někoho plést či malovat a předat nějaké dovednosti jiným, je vítán. Všem s realizací vlastní prezentace, workshopu, nebo tvořivé dílny rádi pomůžeme,“ sdělila za Živý Zlín Jana Kubáčová.

V rámci plnění kulturního programu tým organizátorů projektu Živý Zlín hledá i začínající kapely, pouliční umělce a další zájemce o vystoupení pod širým nebem. Zájemci o spolupráci mohou psát nebo přímo poslat nahrávku svého vystoupení na email info@zivy-zlin.cz.

Živý Zlín ročně připraví pro širokou veřejnost zdarma téměř sedmdesát akcí ve veřejném prostoru města. Spolupracuje s řadou pořadatelů, komunit, jednotlivců i organizací ve městě, a je iniciátorem projektů i výzev. Projekt financuje statutární město Zlín, garantem programu je Městské divadlo Zlín.

Více na https://zivy-zlin.cz

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru