Česky

Česky

English

menu
zavřít

Živý Zlín připravil pro všechny hudební vánoční dárek

8. 12. 2020

Aktuality

20

Zlín – V rámci cyklu Kultura na NETU se uskuteční živý přenos koncertu cimbálové muziky Harafica z Uherského Hradiště.

CM Harafica z Uherského Hradiště

Zlín – V rámci cyklu Kultura na NETU se uskuteční živý přenos koncertu cimbálové muziky Harafica z Uherského Hradiště. Poslední letošní koncert nabídnou facebookové platformy města Zlína a kulturní agentury Živý Zlín. Jedna z nejpopulárnějších moravských cimbálových muzik bude hrát LIVE z velkého sálu zámku Zlín v pátek 11. prosince od 19 hodin.

„Tento koncert známé muziky je takovým hudebním vánočním dárkem pro nás všechny. Kromě výjimečného interpreta si dáváme záležet i na kvalitě a pojetí streamu. Proto pevně věřím, že dobrou energii se podaří dostat do domácností i skrze sociální sítě,“ uvedla vedoucí pořádající kulturní agentury Živý Zlín Jana Kubáčová.

Koncert pořádá Živý Zlín – kulturní agentura, o profesionální přenos se stará tým ze společnosti IS Produkce. Jedná se o další koncert z cyklu live přenosů a videí o architektuře, umění či podnikání pod názvem Kultura na NETU.

Sledujte:

https://www.facebook.com/zivyzlin/

https://www.facebook.com/mestozlin.eu

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru