Česky

Česky

English

menu
zavřít

Živý Zlín v říjnu. Na co můžete zajít?

4. 10. 2017

Aktuality

14

Zlín - Projekt Živý Zlín v letošním roce už přinesl téměř šedesát akcí, mezi nimi: Velikonoce v parku, happening k uctění památky J. Palacha, Festival pouličních muzikantů...

Z akce Živého Zlína

Zlín - Projekt Živý Zlín v letošním roce už přinesl téměř šedesát akcí, mezi nimi: Velikonoce v parku, happening k uctění památky J. Palacha, Festival pouličních muzikantů, Sérii letních kin, koncertů, happeningy, street art, Přidejte se k nám, interaktivní komorní pořad Filharmonici v parku, Vydržíš co primátor, Sousedský festival,...

 Akce v říjnu:

koncert WILD ARROWS /New York/

Pátek 6. října, nádvoří zámku zlínského zámku, 18 hodin

Unikátní hudební zážitek. Tentokráte do Zlína v rámci svého středoevropského turné dorazí kapela  WILD ARROWS z NY, předkapelou jí bude česká indie sestava ETTE ENAKA.

Vstup je zdarma! Na nádvoří bude grilovačka s Kafé zámek!

Žijeme středověkem

Sobota 7. října, Sad Svobody,

Zážitkový středověký jarmark s ukázkou práce řemeslníků (pletaři, kováři, tkalci, kloboukáři, švadleny, hrnčíři, dráteníci), možnost vyzkoušení řemesel, prodej středověkého občerstvení, vaření v kotlíku, kvízy a tvoření pro děti, šermíři, hudebníci a tanečníci.

Dýňobraní

Sobota 28. října, Park Komenského

Dlabání halloweenských dýní, výroba dýňových lampiček, malování na obličej,.. Děti se mohou těšit na cvrnkání kuliček, šipky, závody na koloběžce, loupání jablíček, chůdy, poznávání pavouků a další zajímavé úkoly. Součástí akce jsou pohybové aktivity, moderace a prodej občerstvení.

Živý Zlín je projektem města Zlína a přináší veřejnosti řadu akci s volným vstupem. Garantem projektu je Městské divadlo Zlín. Více na www.zivy-zlin.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru