Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín a region se na veletrhu představují cyklistům

10. 3. 2017

Aktuality

6

Zlín - Infotour a cykloturistika. To je název největšího veletrhu cestovního ruchu na území Pardubického a Královéhradeckého kraje. Veletrh svým zaměřením cílí především na cykloturisty...

img-20170303-133942.jpg

Zlín - Infotour a cykloturistika. To je název největšího veletrhu cestovního ruchu na území Pardubického a Královéhradeckého kraje. Veletrh svým zaměřením cílí především na cykloturisty a s nabídkou našeho regionu tak nechybí ani zástupci Zlína a celého kraje. Veletrh probíhá 10. a 11. března.

„Cykloturistika zaznamenává v oblasti cestovního ruchu velký rozvoj. Dovolenou na kole tráví stále více lidí i celých rodin a je proto důležité vycházet této skupině vstříc,“ prozradila Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací zlínské radnice.

Zlínský kraj, včetně samotného Zlína, tak na veletrhu například představí současnou i plánovanou síť cyklotras a cyklostezek. Potenciální návštěvníci regionu se budou moci vybavit zajímavými tipy a také materiály jako jsou cyklistické mapy či průvodce.

„Součástí naší prezentace je i soutěž pro účastníky veletrhu. Ti mohou odpovídat na otázky související s cyklistikou v našem regionu,“ doplnila Eva Manišová. Návštěvníci tak mohou vyhrát vstupenky do partnerských organizací jako je zlínská zoo či 14|15 Baťův institut, fotografickou knihu Zlín a propagační materiály, které se mohou cyklistům hodit. Dalším veletrhem se zlínskou účastí, který cílí především na cyklisty, bude pražský veletrh FOR BIKE. Ten se uskuteční na přelomu března a dubna.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru