Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín čeká kamionová show

17. 8. 2017

Aktuality

41

Zlín – Ve dnech 18. až 20. srpna se uskuteční dvanáctý ročník Truck Srazu Zlín. Hlavní program setkání nablýskaných kamionů se odehraje v areálu Kapřín v Březůvkách, ale úchvatná podívaná čeká i Zlín.

Trucky projedou i Zlínem

Zlín – Ve dnech 18. až 20. srpna se uskuteční dvanáctý ročník Truck Srazu Zlín. Hlavní program setkání nablýskaných kamionů se odehraje v areálu Kapřín v Březůvkách, ale úchvatná podívaná čeká i Zlín.

Řidiči přistaví své vozy na odiv v pátek 18. srpna v 19:30 hodin na Hradskou ulici. Po setmění, o hodinu později, se osvětlená kolona rozjede po trase – tř. T. Bati, ul. Díly IV, ul. Štefánikova, ul. Osvoboditelů, Kudlov, Březůvky. Jako každý rok vyrazí nákladní vozy v sobotu na denní spanilou jízdu okolím Zlína a kolem poledne projedou přímo centrem krajského města. Sobotní trasa z Březůvek povede po stejné trase, jako vloni, zpáteční trasu pořadatelé z důvodu rekonstrukce křižovatky v Bohuslavicích mírně zkrátili.

„Letos se bude vyjíždět z Březůvek směrem na Provodov, přes Zelené údolí do Želechovic, a pak dále do Zlína po ulici Vizovická a třídě Tomáše Bati. Po průjezdu centrem Zlína povede po ulici Březnická, kde se letos na kruhovém objezdu u Lesního hřbitova stočí a bude pokračovat na Kudlov a do Březůvek,“ upřesnila za organizátory Jana Malaníková.

Součástí akce bude i bohatý doprovodný program pro řidiče i návštěvníky.

„Nabídneme oblíbené vyhlídkové jízdy autobusem Škoda 706RTO do blízkých Luhačovic, soutěže pro jednotlivce i týmy, hry a soutěže pro děti nebo ukázku RC modelů. Diváci budou mít možnost zvolit nejkrásnější truck a ve večerních hodinách se mohou těšit na noční světelnou truck show. O hudební doprovod se postará kapela Pěšáci,“ popsala Jana Malaníková.

Pro zlínské návštěvníky Truck srazu Zlín bude jezdit kyvadlová doprava z Kudlova, konečná MHD č. 32, do Březůvek a zpět.
Podrobné informace, jízdní řád kyvadlové dopravy i upřesnění trasy spanilé jízdy je k dispozici na www.truck-sraz-zlin.cz

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru