Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín dětem. Oblíbená akce na Jižních Svazích se koná po osmé

17. 9. 2019

Aktuality

24

Zlín – Na sídlišti Jižní Svahy se uskuteční další ročník bezpečnostně vzdělávací akce Zlín dětem.

Zlín dětem se koná po osmé

Zlín –Na sídlišti Jižní Svahy se uskuteční další ročník bezpečnostně vzdělávací akce Zlín dětem. Bohatý program zaměřený na práci složek integrovaného záchranného systému se odehraje na parkovišti před Salesiánským klubem mládeže v pátek 20. září.

Zlín dětem začíná ve 12 hodin. V tento čas mohou děti přijít a vyzkoušet si jízdu na zapůjčených vozítkách na mobilním dopravním hřišti. Hlavní moderovaný program pak začne od 15. hodiny. Účast v něm přislíbili profesionálové z řad Policie ČR, Městské policie Zlín, Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje i Záchranné služby Zlínského kraje.

Nebudou chybět ani pracovníci z Českého červeného kříže, oblastního spolku Zlín, kteří přítomným předvedou ukázky první pomoci v praxi, a zástupci oddělení Ministerstva dopravy ČR BESIP. Ti budou testovat a následně oceňovat dopravní znalosti zájemců. Pro milovníky adrenalinových zážitků bude přistaven simulátor závodního auta, laserová střelnice a trenažér 3G přetížení.

Osmý ročník oblíbené akce organizované Oddělením prevence kriminality a sportovišť Magistrátu města Zlína potrvá do 18 hodin.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru