Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín film festival hledá dobrovolníky pro festivalový půlmaratonu

17. 8. 2020

Aktuality

15

Zlín – Organizátoři Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2020 hledají zájemce, kteří se společně s nimi zapojí do příprav a realizace letošního závodu...

dscf1788.jpg

Zlín – Organizátoři Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2020 hledají zájemce, kteří se společně s nimi zapojí do příprav a realizace letošního závodu. Ten se letos uskuteční v náhradním termínu v sobotu 12. září 2020. Na dobrovolníky i tentokrát čeká řada zajímavých benefitů.  

Již 5. ročník oblíbeného městského běhu je významnou sportovní akcí v regionu a bez pomoci dobrovolníků by nebylo možné jí vůbec zrealizovat. Získat spolehlivé pomocníky však vůbec není snadné. „Kolem sto padesáti lidí potřebujeme v průběhu celého dne, kdy se závod koná,“ uvádí za pořadatele závodu Aleš Zábojník a dodává, že pro dobrovolníky je kromě možnosti podílet se na organizaci atraktivního běžeckého klání i vstup do letního kina během 60. Zlín Film Festivalu, pořadatelské triko, reklamní a dárkové předměty Zlín Film Festivalu a občerstvení v průběhu celého dne.

S ohledem na momentální situaci se letos závod uskuteční za mimořádných hygienických opatření vycházejících z aktuálních nařízení Vlády ČR a Krajské hygienické stanice, které se promítnou také do organizace závodu. „Dobrovolníky na místě vybavíme ochrannými pomůckami, dle momentálních platných předpisů,“ upřesnil Aleš Zábojník.

Do dobrovolnického týmu se může zapojit prakticky kdokoli starší patnácti let včetně studentů. „Práce na závodu je ale tak rozmanitá, že pro každou věkovou kategorii máme uplatnění. Letos bychom však do týmu chtěli získat více pomocníků starších 18 let a to především kvůli náročné organizaci dopravy,“ doplňuje Aleš Zábojník.

Zájemci se mohou přihlásit na e-mailu: dobrovolnici@zlinskypulmaraton.cz nebo prostřednictvím formuláře na https://www.zlinskypulmaraton.cz/dobrovolnici

Zdroj: TZ ZFF

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru