Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín hledá průvodce na letní turistickou sezonu

26. 1. 2021

Aktuality

7

Zlín - Na letošní turistickou sezónu hledá město Zlín průvodce, kteří by tematicky a zajímavou formou pojali procházky po Zlíně. Zájemci o průvodcovskou službu by měli...

foto-zdroj-fb-aarchitektura.jpg

Zlín - Na letošní turistickou sezónu hledá město Zlín průvodce, kteří by tematicky a zajímavou formou pojali procházky po Zlíně. Zájemci o průvodcovskou službu by měli znát základní informace o městě a jeho historii, být znalí v místní architektuře, mít přehled o významných památkách a osobnostech.

„Kdo by se rád stal průvodcem po baťovském Zlíně, pak prosím kontaktujte Oddělení cestovního ruchu a informací města Zlína do 28. února 2021,“ uvedla Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací. Své nabídky zasílejte na adresu is@zlin.eu.

Průvodcovskou činnost může nově od 1. 3. 2021 vykonávat pouze osoba, které byl vydán český národní průkaz průvodce, a to buď průkaz I. nebo II. stupně. Správnímu poplatku nepodléhá vydání průkazu na základě žádosti podané do 28. února 2021. V opačném případě činí poplatek 1000 Kč. Podrobné informace naleznete na https://mmr.cz/cs/microsites/pruvodci/pruvodci-v-cr.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru