Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín hledá své anděly

16. 8. 2019

Aktuality

30

Zlín – Pět osobností působících v oblasti sociálních služeb letos získá titul Zlínský anděl 2019

Probíhá nominace Zlínských andělů

Zlín – Pět osobností působících v oblasti sociálních služeb letos získá titul Zlínský anděl 2019. O tom, kteří pracovníci to budou rozhodne veřejnost svými návrhy. Nominace probíhá do 30. září.

Na titul Zlínský anděl 2019 může kdokoliv z řad veřejnosti nominovat sociální pracovníky nebo pracovníky v sociálních službách, z organizací pak každého zasloužilého zaměstnance. V tomto případě není nutné se přísně držet profese dle zákona o sociálních službách.

Nominace musí obsahovat jméno a příjmení kandidáta, kontakt na něj (nejlépe telefonický, popř. e-mailový) a stručný popis jeho zásluh. Je nezbytné připsat, že s předáním těchto údajů pro uvedený účel kandidát souhlasí. Do výběru budou zařazeni kandidáti s trvalým bydlištěm na území statutárního města Zlín nebo ti, kteří působí v některé z organizací na jeho území.

Návrhy přijímá sekretariát Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína sídlící na třídě T. Bati 3792. Kontaktní osobou je Martina Hověžáková, tel. 577 630 801, e-mail: martinahovezakova@zlin.eu.

Z nominovaných vybere Komise sociální a pro zdravotně postižené Rady města Zlína pět osobností, kterým bude udělen titul Zlínský anděl 2019.

Statutární město Zlín ocení pracovníky z oblasti sociálních služeb, kteří vynikají svým příkladným vztahem ke svému povolání, profesionalitou a obětavostí letos po čtvrté.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru