Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín láká turisty na cestovatelském veletrhu v Plzni

21. 9. 2017

Aktuality

15

Zlín – Zlín, Zlínsko a Zlínský kraj mají rozhodně svým návštěvníkům co nabídnout. A určitě je dobré turisty a cestovatele k návštěvě inspirovat a motivovat...

img-20170921-102001.jpg

Zlín – Zlín, Zlínsko a Zlínský kraj mají rozhodně svým návštěvníkům co nabídnout. A určitě je dobré turisty a cestovatele k návštěvě inspirovat a motivovat. S tímto úkolem vyrazili pracovníci Oddělení cestovního ruchu a informací magistrátu do Plzně. V západočeské metropoli se účastní třetího největšího cestovatelského veletrhu u nás. Mezinárodní veletrh ITEP v průměru navštěvuje více než deset tisíc lidí.

„Téma letošního veletrhu zní „bavíme se barokem,“ prozradila Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací magistrátu.

V posledních letech je na veletrhu kladen velký důraz i na doprovodný program, během něhož jsou vedeny debaty s cestovateli, vystupují regionální hudební kapely a hosté.

Návštěvníci se tak letos mohou těšit například na vyprávění a autogramiádu protagonistů stále oblíbeného seriálu Policie Modrava, který se natáčel v šumavské přírodě.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru