Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín lákal turisty na cestovatelském veletrhu ITEP v Plzni

26. 9. 2019

Aktuality

11

Zlín - Na veletrhu ITEP, který je třetím největším mezinárodním veletrhem cestovního ruchu v České republice, mělo své zastoupení i město Zlín...

img-20190919-162739.jpg

Zlín - Na veletrhu ITEP, který je třetím největším mezinárodním veletrhem cestovního ruchu v České republice, mělo své zastoupení i město Zlín. Prezentovalo se na společném stánku Zlínska a Luhačovicka. Veletrh navštěvuje v průměru 10 000 návštěvníků a zúčastňuje se ho na více než 140 tuzemských i zahraničních vystavovatelů. Kromě získání inspirace na stáncích a prostřednictvím cestovatelských přednášek, nabízí i interaktivní aktivity pro děti i dospělé.

„Návštěvníky jsme seznamovali mimo jiné s unikátní funkcionalistickou architekturou, jednotlivými atraktivitami a možnostmi pro cykloturistiku. Mnozí z návštěvníků znají Zlín „jako své boty“, protože zde strávili své mládí nebo sem pravidelně jezdí. Jedním z jejich cílů je samozřejmě nejoblíbenější Zoo Zlín a také největší moravské lázně Luhačovice,“ prozradila Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací.

Lidé se dotazovali hlavně na novinky a letos otevřený Památník Tomáše Bati. Největší zájem byl o mapy města s atraktivitami Zlína, o cykloturistické mapy, průvodce městem a okolím, materiály o Zoo Zlín, brožuru Zlínská architektura a materiály lázeňského města Luhačovice. Zaujaly také propagační předměty s logem „Rozvaž se ve Zlíně“, které lze zakoupit i v Městském informačním a turistickém středisku ve Zlíně. (mh)

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru