Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín rozdělí peníze z Fondu zdraví

10. 4. 2017

Aktuality

17

Zlín - Statutární město Zlín vyhlašuje výzvu k podání žádostí o dotace z Fondu zdraví města Zlína. Mezi žadatele může být rozděleno až 180 tisíc korun...

p1015302.jpg

Zlín - Statutární město Zlín vyhlašuje výzvu k podání žádostí o dotace z Fondu zdraví města Zlína.  Mezi žadatele může být rozděleno až 180 tisíc korun. Finanční prostředky jsou určeny k preventivním zdravotním akcím v rámci Týdne zdraví ve Zlíně. Ten se uskuteční v termínu 9. – 15. října 2017.

„Týden zdraví je jednou z každoročních aktivit v rámci projektu Zlín – Zdravé město. Cílem tohoto trvalého projektu města Zlína je podpora zdraví, udržitelného rozvoje a zlepšování podmínek pro kvalitní život obyvatel našeho města,“ uvedla radní Jana Bazelová, která je zároveň předsedkyní Správní rady Fondu zdraví.

Žádosti s částkou nižší než 50 tisíc korun posuzuje rada města. U částek vyšších má poslední slovo zastupitelstvo.  Více informací naleznete na webu města Zlína, úřední desce nebo osobně, mailem či telefonicky u paní Jaroslavy Richtrové z Oddělení prevence kriminality a sportovišť.  Termín přijímání žádostí je od 1. do 12. června 2017.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru