Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín se představoval na cykloturistickém veletrhu v Hradci Králové

12. 3. 2018

Aktuality

22

Zlín - Cykloturistika je formou trávení volného času pro stále více rodin. Tipy a náměty na svou dovolenou a výlety mohli nadšenci cykloturistiky načerpat na veletrhu Infotour...

img-20180309-wa0004.jpg

Zlín - Cykloturistika je formou trávení volného času pro stále více rodin. Tipy a náměty na svou dovolenou a výlety mohli nadšenci cykloturistiky načerpat na veletrhu Infotour a cykloturistika v Hradci Králové. S prezentací zde nechybělo ani město Zlín. Veletrh se uskutečnil od pátku 9. do soboty 10. března.

„V expozicích více než 120 vystavovatelů si mohli lidé vybírat z nabídky turistických možností nejen z celé České republiky, ale také ze zahraničí,“ prozradila Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací. Turisticky zajímavá místa představily kraje a města, destinační společnosti, lázeňské subjekty, hrady a zámky, hotely, atraktivní přírodní lokality, památkové rezervace, kempy, zábavní a vzdělávací areály pro děti. Velkou část vystavovatelů tvořily cestovní kanceláře a agentury.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru