Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín se prezentuje na veletrzích cestovního ruchu

18. 1. 2018

Aktuality

17

Zlín, Brno - Jedny z nejvýznamnějších veletrhů cestovního ruchu ve střední Evropě se zaměřením na regiony se právě konají v Brně. Veletrhy GO a REGIONTOUR...

img-20180118-104604.jpg

Zlín, Brno - Jedny z nejvýznamnějších veletrhů cestovního ruchu ve střední Evropě se zaměřením na regiony se právě konají v Brně. Veletrhy GO a REGIONTOUR jsou tou nejlepší příležitostí, jak se mohou turisté seznámit s širokou nabídkou služeb v oblasti cestování a cestovního ruchu. S prezentačním stánkem zde nechybí ani zastoupení Zlína a regionů Zlínského kraje.

„Každoročně má tento veletrh nějaké téma či zaměření. Letos je to odkaz na výročí vzniku Československé republiky. Návštěvníci se tu tak mohou potkat s řadou vystavovatelů, kteří se stylizovali do doby před sto lety. Dobové kostýmy představí také náš stánek,“ uvedla Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací zlínského magistrátu.

Veletrh se koná ve dnech 18. – 20. ledna v prostorách brněnského výstaviště. V loňském roce jej navštívilo více než 30 tisíc lidí, kterým své služby nabízelo 812 vystavovatelů.  

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru