Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín se stal místem celorepublikového setkání Spolku veřejně prospěšných služeb

27. 9. 2021

Aktuality

8

Zlín – Vzájemná výměna zkušeností, zajímaví hosté, prezentace vystavovatelů, ukázka techniky.

Technické služby Zlín

Zlín – Vzájemná výměna zkušeností, zajímaví hosté, prezentace vystavovatelů, ukázka techniky. Tak by se dalo shrnout letošní celorepublikové setkání zapojených členů Spolku veřejně prospěšných služeb, jehož pořadatelem byly Technické služby Zlín. Setkání proběhlo ve dnech 23. a 24. 9. v prostorách kongresového centra Interhotelu Moskva.

Hlavními body čtvrtečního dne bylo jednání valné hromady, vystoupení zajímavých hostů a prezentace vystavovatelů. Neméně důležitý program však všechny zúčastněné čekal i v pátek, kdy došlo na vzájemnou výměnu zkušeností mezi členskými organizacemi a vystavujícími firmami. Veřejnost se pak mohla od čtvrtka pokochat vystavenou technikou, která pro ně byla k vidění v prostorách pod Velkým kinem.

„Město Zlín podporuje spolupráci mezi městy na nejrůznějších úrovních. Příkladem je poskytnutí platformy pro rozvíjení spolupráce mezi technickými službami sdruženými ve Spolku veřejně prospěšných služeb. Komunální služby jsou pro každé město klíčové k zajištění chodu městské infrastruktury,“ přivítal účastníky Pavel Stojar, náměstek primátora města Zlína. Účastníkům nabídl také možnost zúčastnit se procházky po architektuře Zlína zařazené do programu po ukončení odborných debat a prezentací.

Spolek veřejně prospěšných služeb je nezávislou organizací s působností na území celé České republiky. Tato sdružuje organizace a odborníky oborů veřejně prospěšných služeb, členy jsou pak zejména Technické služby působící po celé České republice, ale i mnohé výrobní podniky s přesahem do oblasti životního prostředí.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru