Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín se účastní veletrhu v Ostravě

2. 3. 2018

Aktuality

4

Zlín – Na veletrhu cestovního ruchu Dovolená a Region, Lázeňství v Ostravě má zastoupení i město Zlín.

Veletrh Ostrava 2018

Zlín – Na veletrhu cestovního ruchu Dovolená a Region, Lázeňství v Ostravě má zastoupení i město Zlín. Pracovnice oddělení cestovního ruchu nabízí zlínské atraktivity spolu s ostatními turistickými oblastmi Zlínského kraje ve společném stánku Východní Moravy.

Přestože veletrh má za sebou teprve necelý první den, stánek města Zlína již navštívilo s konkrétním zájmem několik desítek návštěvníků.

„Největší poptávka je již tradičně po informacích o cyklostezkách, ZOO Lešné, ale i po lázních v Kostelci. Lidé se ale také hodně zajímají o cestovatele pana Zikmunda. Zájmu se i tentokrát těší kapesní kalendáříky. Letos jsme kromě kalendáříku s městským motivem vydali další s J. A. Baťou k jeho 120. výročí narození a s T. G. Masarykem, který připomíná 100. výročí vzniku republiky. Některé návštěvníky zaujal nápad s použitím  netradičního loga „50 shades of Zlín“, a to jak na pohlednicích, tak i na dalších propagačních předmětech,“ uvedla první dojmy z veletrhu Marie Svobodová z Oddělení cestovního ruchu a informací Magistrátu města Zlína.

Expozici opět jako na všech veletrzích, kterých se město Zlín účastní, zajišťuje Centrála cestovního ruchu Východní Moravy.

Veletrh na výstavišti Černá louka v Ostravě bude pokračovat do neděle 4. března.

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru