Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín spouští registraci do elektronické aukce zájemců o prodej na adventních trzích

8. 10. 2021

Aktuality

48

Zlín - Magistrát města Zlína oznamuje, že v pátek 8. října ve 12 hodin bude spuštěna registrace do elektronické aukce pro prodejce v celodřevěných stáncích na akci Adventní Zlín 2021.

jsf-abb--c--00015.jpg

Zlín - Magistrát města Zlína oznamuje, že v pátek 8. října ve 12 hodin bude spuštěna registrace do elektronické aukce pro prodejce v celodřevěných stáncích na akci Adventní Zlín 2021 (vánoční jarmark).  Ten se uskuteční v termínu od 27. 11. do 23. 12. 2021 na náměstí Míru.

„Poté bude následovat povánoční období od 26. 12. 2021 – 1. 1. 2022, kdy na náměstí zůstanou stánky s občerstvením. Po celou dobu bude zajištěn i odpolední doprovodný program. Prodejce, kteří jsou u nás registrovaní z minulých let, informujeme emailem. Tímto oznámením chceme dát možnost i novým zájemcům,“ uvedla Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu. Podrobnější informace budou zveřejněny od 8. října na webových stránkách www.zlin.eu v sekci Turista – jarmarky.

Samotná aukce bude zahájena v pondělí 18. října od 12 hodin.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru