Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlíňáci se mohou podílet na programu Živého Zlína

11. 11. 2020

Aktuality

7

Zlín - Živý Zlín pravidelně nabízí ve svém programu prostor i pro nápady a akce různých nezávislých umělců, komunit, spolků a nadšenců. Do konce týdne je možné zaslat přihlášku svých nápadů a akcí ...

zz.jpg

Zlín - Živý Zlín pravidelně nabízí ve svém programu prostor i pro nápady a akce různých nezávislých umělců, komunit, spolků a nadšenců. Do konce týdne je možné zaslat přihlášku svých nápadů a akcí ve veřejném prostoru města a zapojit se.

Živý Zlín připravuje akce napříč kulturním spektrem ve veřejném prostoru města. Ze sedmdesáti událostí ročně část realizační tým uskuteční právě ve spolupráci s dalšími subjekty. Termín podání přihlášek je do 13. 11. 2020 elektronicky na email nfo@zivy-zlin.cz, podmínky a přihlášku najdete na webu agentury www.zivy-zlin.cz.

„Lidé se mohou zapojit svými nápady a navrhnout další kulturní, sportovní, společenskou akci či aktivity, které by ve městě ocenili,“ upřesňuje vedoucí kulturní agentury Jana Kubáčová. „S jednotlivci pak probíráme jejich nápady a akce individuálně. Snažíme se pomoci s marketingem, propagací i načasováním či umístěním akce tak, aby projekty byly co nejvíce přínosné a co nejdéle udržitelné,“ dodala. 

V předchozích letech možnosti využilo téměř 20 subjektů, které za podpory města Zlín skrze projekt Živý Zlín uskutečnily akce jako Koloběžový biatlon, Velikonoce v parku, Procházky z architekturou, Graffitti City, či Dýňobraní. Další desítky eventů pro širokou veřejnost pořádá tým Živého Zlína sám. Živý Zlín – kulturní agentura vznikla z iniciativy města Zlín za účelem podpory života ve městě do léta projekt organizačně působil pod Městským divadlem Zlín, od července funguje jako organizační složka města se sídlem na zlínském zámku.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru