Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlíňané pozor! V pátek 14. 7. nepůjde v části centra města elektřina

11. 7. 2017

Aktuality

21

Zlín – Přerušení dodávky elektrické energie kvůli údržbě distribuční soustavy není nijak neobvyklé. Tento pátek 14. července však tato odstávka zasáhne část centra města, což ovlivní chod některých služeb...

2005-2.jpg

Zlín – Přerušení dodávky elektrické energie kvůli údržbě distribuční soustavy není nijak neobvyklé. V pátek však tato odstávka zasáhne část centra města, což ovlivní chod některých služeb, včetně radnice. Podle zveřejněného dokumentu E-onu, v době od 7:30 do 10:30 a v některých objektech až do 15 hodin nepůjde elektřina a proto nebude možné v tomto čase vyřídit své záležitosti. V centru města nepůjde elektrická energie v části náměstí Míru, v části ulic Zarámí, Dlouhá, Bartošova, Rašínova a na části třídy T. Bati (na úrovni Náměstí Míru). Podle seznamu dotčených budov se odstávka například nedotkne OC Zlaté Jablko. Už ve čtvrtek se odstávky uskuteční v některých ulicích části Louky.

Města a obce zákonnou povinnost informovat o odstávkách nemají, přesto se o to v rámci svých možností město Zlín snaží. Prací na distribuční soustavě je však tolik, že není v silách pracovníků magistrátu vše uhlídat. Existuje však jednoduché a elegantní řešení. Stačí si jednou u správce distribuční soustavy nahlásit telefonní číslo, nebo e-mail a budete vždy včas informováni.  

Správcem české distribuční soustavy je společnost E-on. Na webu www.eon.cz najdete potřebný formulář. Ještě jednodušší varianta je zavolat na telefonní číslo 800 22 5577 a vše si zařídit pohodlně telefonicky. Připravte si pouze svou adresu, číslo místa spotřeby, variabilní symbol a telefon či e-mail, na který chcete informace zasílat. Můžete si také vybrat, jak dlouho dopředu chcete být informováni. Může to být jeden až patnáct dní předem.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru