Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlínská Filharmonie Bohuslava Martinů vystoupí na Expo v Dubaji

26. 10. 2021

Aktuality

6

Zlín - Filharmonie Bohuslava Martinů si do svého pětasedmdesátiletého životopisu zapíše další velmi zajímavý bod. Na jaře 2022 ji čeká vystoupení na Světové výstavě Expo 2020,...

fbm.jpg

Zlín - Filharmonie Bohuslava Martinů si do svého pětasedmdesátiletého životopisu zapíše další velmi zajímavý bod. Na jaře 2022 ji čeká vystoupení na Světové výstavě Expo 2020, která se právě koná v Dubaji ve Spojených arabských emirátech.

21. března 2022 v rámci Národního dne České republiky opakovaně vystoupí před českým pavilonem smyčcový komorní orchestr a žesťové uskupení zlínské filharmonie. Konkrétní hudební program se zatím ještě s pořadateli Expa dolaďuje, ale zcela jistě bude velice pestrý a bude zasahovat i do jiných žánrů než pouze do klasické hudby, například do oblasti hudby lidové či popmusic.

„Všichni hudebníci, kteří do Dubaje pojedou, se na vystoupení na Expu moc těší. Bude to pro nás mimořádný zážitek, reprezentovat na celosvětové výstavě naše město a náš region,“ říká ředitel zlínské filharmonie Josef Němý.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru