Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlínská univerzita na Senior cupu 2020

25. 8. 2020

Aktuality

11

Zlín - Už sedmý ročník Senior Cupu se uskuteční ve čtvrtek 27. srpna 2020. Tuto oblíbenou sportovně - společenskou akci v pétanque připravují pro členy seniorských klubů...

senior-cup.jpg

Zlín - Už sedmý ročník Senior Cupu se uskuteční ve čtvrtek 27. srpna 2020. Tuto oblíbenou sportovně -  společenskou akci v pétanque připravují pro členy seniorských klubů a sdružení Zlínský kraj ve spolupráci s Fakultou humanitních studií (FHS) Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) a Lázněmi Luhačovice, a. s.  

Do přípravy a organizace tohoto sportovního klání se zapojili studenti z Ústavu zdravotnických věd a Ústavu pedagogických věd. Turnaj Senior Cup se stal již tradicí a je mezi seniory velmi vyhledávanou aktivitou. Letošního ročníku se zúčastní 42 soutěžících družstev.

 „Pétanque se stal mezi starší generací oblíbenou zábavou, neboť se dá hrát v každém věku. Aktivní senioři si tuto hru velmi pochvalují a oceňují především to, že se díky ní mohou potkávat se svými vrstevníky a navazovat nová přátelství,“ uvedl děkan FHS UTB Libor Marek. „Jsme rádi, že se již několik let na organizaci této akce podílíme,“ dodal.

Kromě soutěžního klání je pro pro týmy připravený také doprovodný program, ve kterém vystoupí soubor Děvčice z Vonice.

Zdroj: TZ UTB

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru