Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlínská univerzita poskytla prostory pro očkování

16. 8. 2021

Aktuality

29

Zlín – Očkování proti Covidu 19 probíhá na dalším místě.

Nové očkovací místo je na půdě univerzity v nemocnici

Zlín – Očkování proti Covidu 19 probíhá na dalším místě. Nové očkovací centrum zahájilo dnes svůj provoz v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně. Umístěno je v 1. pavilonu, který využívá Fakulta humanitních studií Univerzity Tomáše Bati k realizaci zdravotnických studijních programů. Dohodlo se na tom vedení univerzity, nemocnice a Zlínského kraje. Nové prostory nahradí Velkokapacitní očkovací centrum v PSG aréně, které již svůj provoz ukončilo.

„Poskytnutí prostor univerzity pro využití očkovacího centra bereme jako nedílnou součást naší spolupráce se Zlínským krajem s ohledem na potřeby obyvatel města a našeho regionu,“ řekl rektor univerzity Vladimír Sedlařík.

Přesuny a změny v rozvrhu v souvislosti se zřízením očkovacího centra se dotknou zhruba 400 studentů, jejichž výuka bude přesunuta do náhradních prostor. Přímo v očkovacím centrum budou pak studenti vykonávat odbornou praxi.

Smlouva o vzájemné spolupráci uzavřená za tímto účelem mezi univerzitou a nemocnicí předpokládá provoz očkovacího centra minimálně do konce ledna 2022. Podrobnější informace o provozní době centra a registraci naleznou zájemci na webových stránkách nemocnice www.kntb.cz

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru