menu
zavřít

Zlínské divadlo navštíví jubilejní stotisící divák – můžete jím být i vy!

9. 11. 2016

Aktuality

0

Zlín - Výjimečným návštěvníkem Městského divadla Zlín se může stát kterýkoli divák, který zasedne do křesel Velkého sálu v pátek 11. listopadu na představení Srpen v zemi indiánů...

thumbnail-800543-vsichni-zamestnanci-2015-v-barve.jpg

Zlín - Výjimečným návštěvníkem Městského divadla Zlín se může stát kterýkoli divák, který zasedne do křesel Velkého sálu v pátek 11. listopadu na představení Srpen v zemi indiánů. Právě před jeho začátkem vylosuje zcela originálním způsobem vedení divadla jubilejního stotisícího diváka v letošním kalendářním roce, jenž získá hodnotné ceny v podobě ročního předplatného a věcného daru od generálního partnera zlínského divadla společnosti Tescoma. Od listopadu je také v prodeji nové roční předplatné do zlínského divadla. V roce 2017 se mohou předplatitelé těšit na kolekci pěti titulů - Srpen v zemi indiánů, Past na myši, Tartuffe, Já, Baťa a Blbec k večeři.

 „Roční předplatné reaguje na obrovský zájem především nových předplatitelů být divadlu blíž. Vážíme si toho. A těšíme se nejen na vzájemné sdílení divadelního zážitku, ale i diskuse po představení či nahlídnutí do zákulisí,“ komentuje nový ročník ředitel zlínské scény Petr Michálek. Kromě atraktivních titulů láká totiž zlínské divadlo do svých sedadel předplatitele na začátek představení už v 17 hodin, a to buď v pátek (skupina R1), nebo v úterý (skupina R2). Výhodou u těchto dvou skupin je mimo jiné beseda s herci bezprostředně po zhlédnutí inscenace přímo na scéně a také hlídání dětí zdarma.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru