Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlínské filmové léto je v plném proudu

14. 7. 2021

Aktuality

17

Zlín - Po úspěšných letních filmových večerech v sadu Svobody a v parku Komenského, které navštívilo více jak 1 500 diváků, se tento týden 16. a 17. července produkce přesouvá na fotbalové hřiště v Přílukách.

zfl-priluky.jpg

Zlín - Po úspěšných letních filmových večerech v sadu Svobody a v parku Komenského, které navštívilo více jak 1 500 diváků, se tento týden 16. a 17. července produkce přesouvá na fotbalové hřiště v Přílukách.

"V pátek se v animovaném snímku „Frčíme“ vydáme se dvěma elfšskými teenagery na pozoruhodnou výpravu do světa fantazie a v sobotu se v české komedii „Štěstí je krásná věc“ v hlavní roli s Petrou Hřebíčkovou a Karlem Zimou podíváme, jak nám výhra v loterii může změnit život," uvedla Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu. 

Začátky promítání ve 21.30 hodin. Nezapomeňte na deky či rozkládací židličky. Drobné občerstvení bude zajištěno.

Poslední červencové promítání skončí 23. a 24. července na fotbalovém hřišti v Malenovicích. Se Zlínským filmovým létem se již tradičně rozloučíme v Centrálním parku na Jižních Svazích 6. a 7. srpna, tentokrát v prostoru discgolfového hřiště.

Přehled filmů naleznete na www.ic-zlin.cz/zlinske-filmove-leto. Vstup na promítání je zdarma.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru