Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlínské filmové léto ještě zve na…

9. 8. 2017

Aktuality

9

Zlín – Už jen čtyři poslední představení nabídne premiérový ročník Zlínského filmového léta. K vidění budou od dneška do soboty 12. srpna v parku Komenského.

zlinske-filmove-leto---logo.jpg

Zlín – Už jen čtyři poslední představení nabídne premiérový ročník Zlínského filmového léta. K vidění budou od dneška do soboty 12. srpna v parku Komenského. Projekce začnou vždy v 21:30, vstup bude zdarma.

Seriál letních kin, který společně pořádají město Zlín a Zlínský zámek o.p.s., slaví úspěchy. Na každé představení dorazilo mnoho lidí, poslední projekce počítaly návštěvníky dokonce ve stovkách. „Na pondělní Špunty na vodě dorazilo do parku Komenského kolem tří set lidí, úterní biják Dítě Britget Jonesové vidělo asi dvě stě padesát diváků. Podobná čísla vykazovala všechna představení,“ těší Evu Manišovou, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací magistrátu.  

Na „letňáky“ míří lidé nejen kvůli filmům, ale i za neopakovatelnou atmosférou, kterou promítání pod širou oblohou přináší. Mnoho návštěvníků přiznalo, že si díky Zlínskému filmovému létu zavzpomínali na své mládí. „Letní kina jsou skvělá věc, často přináší neopakovatelné zážitky a téměř vždy pohodu,“ připojil se primátor Miroslav Adámek.

Kromě promítání v zámku jsou všechna představení zdarma. Radnice zážitek návštěvníkům umocňuje i tím, že jim rozdává deky. Promítání tak lze pojmout i jako piknik.

Poslední názvy filmů, které se v rámci Zlínského filmového léta uskuteční, jsou uvedeny na doprovodném plakátu, nebo na www.ic-zlin.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru