Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlínské filmové léto pobavilo tisíce diváků

11. 9. 2018

Aktuality

10

Zlín - Bezmála čtyři tisíce lidí navštívilo filmová představení v rámci druhého ročníku Zlínského filmového léta. Promítalo se v různých lokalitách...

dscn8174.jpg

Zlín - Bezmála čtyři tisíce lidí navštívilo filmová představení v rámci druhého ročníku Zlínského filmového léta. Promítalo se v různých lokalitách. Kromě lokalit v centru města, jako byl park Komenského či zlínský zámek, se také promítalo například na fotbalovém hřišti v Malenovicích, v Centrálním parku na Jižních Svazích, nebo na hřišti FK Příluky.

„V průměru navštívilo každé promítání více než 250 diváků. Nejvíce diváků, přibližně šest set, se sešlo na prázdninovém promítání na Jižních Svazích. Návštěvnost ovlivňovalo počasí. Jedno promítání jsme museli kvůli dešti zrušit,“ shrnula druhý ročník Zlínského filmového léta Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací zlínského magistrátu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru