Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlínské filmové léto začíná. Vezměte partnery a partnerky a užívejte, vzkazuje primátor

14. 6. 2017

Aktuality

15

Zlín – Začíná první ročník Zlínského filmového léta! Úvodní představení se uskuteční v pátek 16. června v Malenovicích, na zahradě místní hasičské zbrojnice se bude promítat...

Zlínské filmové léto

Zlín – Začíná první ročník Zlínského filmového léta! Úvodní představení se uskuteční v pátek 16. června v Malenovicích, na zahradě místní hasičské zbrojnice se bude promítat český film Jak básníci čekají na zázrak.

„Vezměte si své partnery či partnerky, nezapomeňte si koupit jedno pivo a užijte si tento i další filmy. Já to takhle v mládí dělával. Letní kina jsou skvělá věc a přináší zážitky, na které se dlouho vzpomíná,“ pozval k návštěvě představení primátor Miroslav Adámek.

Zlínské filmové léto je společným projektem města a obecně prospěšné společnosti Zlínský zámek. Město vyjdou náklady na cca 350 tisíc korun.

Promítací termíny, názvy filmů a místa, kde se letní kina uskuteční, a řada dalších informací jsou uvedeny na doprovodném plakátu, nebo na www.ic-zlin.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru