Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlínské filmové léto zakončí víkendové promítání na Jižních Svazích

4. 8. 2021

Aktuality

51

Zlín - O nadcházejícím víkendu 6. a 7. srpna bude na discgolfovém hřišti v Centrálním parku na Jižních Svazích zakončeno Zlínské filmové léto.

Zlínské filmové léto

Zlín - O nadcházejícím víkendu 6. a 7. srpna bude na discgolfovém hřišti v Centrálním parku na Jižních Svazích zakončeno Zlínské filmové léto. Fanoušci animovaných filmů se mohou v pátek těšit na film Duše od Pixar Animation Studios, ve kterém hlavní hrdina hledá smysl života, který je příliš krátký na „zbytečnosti“.

Sobotní večer pak bude patřit životopisnému dramatu o americké herečce a jazzové zpěvačce Judy Garlandové, která patří mezi největší hollywoodské legendy všech dob. Hlavní postavu ztvární americká herečka René Zellweger.

Promítání začínají ve 21.00 hodin. Připomínáme, aby návštěvníci nezapomněli na deky či rozkládací židličky. Drobné občerstvení bude zajištěno. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

Kompletní program naleznete zde.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru