Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlínské Svatomartinské slavnosti se neuskuteční

5. 11. 2020

Aktuality

13

Zlín – Svatomartinské slavnosti, plánované na sobotu 14. listopadu v sadu Svobody u zlínského zámku, se z důvodu platných vládních nařízení neuskuteční.

Zlín – Svatomartinské slavnosti, plánované na sobotu 14. listopadu v sadu Svobody u zlínského zámku, se z důvodu platných vládních nařízení neuskuteční.

V rámci letošního ročníku zlínských Svatomartinských slavností byl připraven program, v rámci kterého se mohli návštěvníci těšit na kulturní vystoupení, prodej regionálních výrobků, tvořivé dílny a především degustaci vína a stylové svatomartinské menu. Vzhledem k prodloužení Nouzového stavu na území České republiky do 20. listopadu 2020 a tedy prodloužením i platnosti všech krizových opatření, bylo nuceno město Zlín akci zrušit.

„Zrušení zlínských Svatomartinských slavností mě velmi mrzí, jelikož jsou mezi našimi občany velmi oblíbené. Letos měly být slavnosti v nové podobě, a proto organizační tým na jejich přípravách odvedl o to větší kus práce. Věřili jsme, že po dlouhé době dáme občanům města možnost vyrazit na větší venkovní kulturní akci. Vládní nařízení jsou však striktní, což respektujeme, protože zajištění zdraví občanů je samozřejmě přednější,“ řekl zlínský primátor Jiří Korec.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru