Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlínský útulek pro zvířata v nouzi pořádá netradiční dražbu

24. 6. 2020

Aktuality

19

Zlín - Netradiční akci na svou podporu pořádá v těchto dnech zlínský útulek. Na facebookovém profilu útulku se odehrává dražba obrazu bývalé útulkové kočky Lili, která je velkou bojovnici. Je totiž slepá...

lili.jpg

Zlín - Netradiční akci na svou podporu pořádá v těchto dnech zlínský útulek. Na facebookovém profilu útulku se odehrává dražba obrazu bývalé útulkové kočky Lili, která je velkou bojovnici. Je totiž slepá.  

Dražba obrazu LILI byla zahájena 14. 6. vernisáží, kdy tento obraz a další pěkné kočičí obrazy Romany Štrynclové můžete shlédnout v kavárně Továrna (bývalý areál Svitu)

Jak přihazovat: formou komentáře s uvedením částky, kterou jste ochotni za obraz dát

Pokud nemáte facebook, je možné napsat na náš útulkový mail utulekzlin@volny.cz a my pod Vaším jménem částku vložíme

Aukce trvá po dobu výstavy:
14. 6. – 9. 7. 2020 /do půlnoci
vyvolávací cena obrazu je 1 Kč

Kde je možno obraz vidět: v Kavárně Továrna, Vavrečkova 7074, Zlín

Kdo je autorem obrazu a nápadu: Romana Štrynclová
- Lili, 40x40, plátno, olej
www.stryncl.cz

LILI
Kočičku Lili jsme přijali v lednu 2019 a o začátku jejího života nic nevíme. Netušíme, jak strávila cca první půlrok svého života, ale zřejmě se už narodila slepá. Následovaly čtyři měsíce u paní, která je na tom bohužel zdravotně i psychicky velmi špatně, a tak se o ni už nemohla starat. V útulku strávila pouhé dva měsíce, jelikož si ji vybrala super rodina, která už od nás kočky má. Dnes má Lili něco přes dva roky.
V útulku jsme si všichni kočičku hned oblíbili. I když byla slepá, byla hodně zvědavá a přítulná, jako by ani žádný handicap neměla. To nás velmi překvapovalo. Nyní naštěstí žije u skvělých lidí.
Z našeho pohledu je Lili velká bojovnice, i přes svůj handicap se nebála přijít a vydat se do neznáma, jen aby si přišla k člověku pro pomazlení. Lili je důkazem, že se zvíře dovede poprat a přizpůsobit, i když má nějaké omezení. A prostě dál žít…..

Zdroj: TZ Útulek pro zvířata v nouzi

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru