Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlínský zámek hostí výstavu návrhů na proměnu náměstí Míru

11. 3. 2019

Aktuality

6

Zlín - Detaily vítězné práce i podrobnosti dalších návrhů plánované revitalizace náměstí Míru ve Zlíně. To vše představuje výstava projektů a výsledků architektonicko...

plakat-rastr.jpg

Zlín - Detaily vítězné práce i podrobnosti dalších návrhů plánované revitalizace náměstí Míru ve Zlíně. To vše představuje výstava projektů a výsledků architektonicko-urbanistické soutěže, která je od 11. března k vidění v prostorách zlínského zámku.

„Veřejnost se zde může seznámit se všemi návrhy, které vzešly z architektonické soutěže. Celkem se sešlo 24 návrhů,“ prozradil Zdeněk Dvořák, tiskový mluvčí města Zlína. 

Do dvoukolové veřejné architektonické soutěže se v loňském roce zapojilo dvacet čtyři návrhů. Na základě doporučení odborné poroty zvítězil návrh od ateliér P. P. Architects s. r. o. Brno.

 „Tím, že máme vítězný návrh, můžeme zahájit již konkrétní jednání o možnostech spolufinancování první etapy rekonstrukce náměstí ze soukromých zdrojů,“ nastínil další postup primátor Jiří Korec.

Obyvatelé i návštěvníci města si mohou došlé návrhy prohlédnout ve druhém patře zlínského zámku ve všední dny od 9 do 17 hodin a to až do 14. dubna.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru