Česky

Česky

English

menu
zavřít

Znovuotevření Památníku T. Bati v předvánočním čase

1. 12. 2020

Aktuality

2

Zlín - V souladu s aktuálními vládními nařízeními budou v Památníku Tomáše Bati ve Zlíně od pátku 4. 12. 2020 obnoveny prohlídky za zvýšených hygienických opatření. A jelikož začalo období adventu, které je mimo jiné i časem dobrých skutků, pro návštěvníky bude v „mikulášském“ termínu 4. – 6. 12. 2020 připraven VSTUP ZDARMA.

Památník Tomáše Bati

Zlín - V souladu s aktuálními vládními nařízeními budou v Památníku Tomáše Bati ve Zlíně od pátku 4. 12. 2020 obnoveny prohlídky za zvýšených epidemiologických opatření. A jelikož začalo období adventu, které je mimo jiné i časem dobrých skutků, pro návštěvníky bude v „mikulášském“ termínu 4. – 6. 12. 2020 připraven VSTUP ZDARMA.

„Při příležitosti našeho znovu otevření, které vychází v adventním čase, jsme se rozhodli udělat radost malým i velkým návštěvníkům a nadělit jim volné vstupné od tohoto pátku 4. 12. do neděle 6. 12. 2020,“ přiblížila myšlenku Dana Macourková, vedoucí Památníku Tomáše Bati.

„Zájemci k nám mohou zavítat na prohlídky v každou celou hodinu, první exkurze startuje v 10:00, poslední v 16:00. Památník je přístupný v doprovodu průvodce, a tak návštěvníci musí nejdříve zamířit do infopointu, který najdou ve vedlejší budově gymnázia TGM, přičemž samostatný vchod je na východním konci budovy,“ doplnila Zuzana Bílá za marketing a propagaci Památníku.

Pokud to nadále vládní opatření umožní, návštěvní dny Památníku Tomáše Bati budou od 4. 12. 2020 až do dubna 2021 stanoveny na středu, pátek, sobotu a neděli. Základní vstupné vychází na 80 Kč, snížené na 40 Kč.

 

Zdroj: www.pamatnikbata.eu

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru